fbpx

Organik Filtresiz Erken Hasat – Sınırlı Üretim!

 100,00 KDV dahil

Öneri: Yoğun polifenol içeren ( min 650 mg) zeytinyağından günde 1 kaşık tüketerek vücudunuzun ihtiyacı olan antioksidanları elde edebilirsiniz.

Dikkat! Zeytinyağımız acı ve yakıcıdır! Bu onun zengin aroma ve yüksek polifenol barındırdığının kanıtıdır. Acı ve Yakıcı: Sağlıktır, Lezzettir!

Öneri: Çocuklarınıza bir bardak ayranın içine karıştırarak içirirseniz onlar da bu lezzete bayılacaktır.

Stokta yok

Kategoriler: ,

Siparişiniz hasat sezonumuzun başlamasıyla günü gününe kargolanacaktır.

2020 Hasadımız Ekim ayı itibariyle başlayacak.

Erken Hasat dönemi bizim için zamana ve doğaya karşı yarıştığımız adrenalini yüksek bir dönem. Üretici olarak; her geçen gün rengi siyaha yaklaşan ve bununla doğru orantılı olarak aromaları ve polifenol değerleri yumuşayan bir mahsülü olabildiğince en yüksek kalitedeyken toplamaya ve onu en özenli ve ileri seviye teknikle yağa dönüştürmeye çalışıyoruz.

Zeytinlerimizin rengi henüz yeşilden mora dönerken yapacağımız ve sınırlı bir süre devam edecek olan Erken Hasat mahsulümüzü hemen o gün Urla Bademler Köyü’nde bulunan Organik Sertifikalı Kendi Zeytinyağı İşliğimizde son teknolojik donanıma sahip makinelerimizle işleyeceğiz. Filtre etmeden ön sipariş usülü şişeleyip aynı gün size ileteceğiz.

Zeytinyağı yenilebilir yağların en safıdır. Bir meyve suyudur! Bu meyve suyunun en taze haline ve onun yoğun taze çimen aromasına kavuşmak ve bu sınırlı sayıdaki ayrıcalıklı ürüne kavuşmak için şimdi ön siparişinizi oluşturun!

Unutmayın! Filtresiz yağ en fazla 2 ay sonra içerisindeki posanın etkisiyle zarar görmeye başlayacak ve kalitesinde düşme olacaktır. Hızlıca çiğ olarak tüketmenizi önemle tavsiye ederiz.

Isıtmayın, dolaba koymayın ve hava ile temas ettirmeden salatalarda, kahvaltıda her gün hızlıca tüketin.

FİLTRESİZ ZEYTİNYAĞI GASTRONOMİ TURLARI:
– Urla’da gerçek bir zeytin hasadı ve gastronomi deneyimi yaşamak için hasat turlarımıza katılın.

👉 www.urlacookingclass.com

Önerdiklerimiz...