Ahlat Özü – 220 g

 165,00 KDV dahil

Ormanın Özü Serisinden ; Ahlat Özü

İçindekiler: Hiç Zeytin Ormanı’ndan Organik Yabani Armut Meyveleri, su, pancar şekeri.

Tatlılarda, dondurmaların üzerine, salata, et ve balık soslarında gövde ve tatlılık vermek için, pekmeze alternatif olarak yoğurtlarla tavsiye ederiz. Tatlı/ buruk kokteyller hazırlamak için Ahlat Özü ile yaratıcılığınızı serbest bırakın.

Stokta yok

Ormanın Özü Serisinden ; Ahlat Özü

İçindekiler: Hiç Zeytin Ormanı’ndan Organik Yabani Armut Meyveleri, su, pancar şekeri.

Organik Hiç Zeytin Ormanı’nın bakir doğasının gastronomik zenginliği olan ahlatları Kasım ve Aralık aylarında doğadan toplayarak Hiç Lokanta’da geliştirdiğimiz reçete ile eşsiz bir sosa dönüştürüyoruz.
Doğadan Topladığımız Ahlat Meyveleri:  İnsanoğlunun tarım öncesi dönemde doğadan toplayarak beslendiği ilk meyvelerden olan yabani armut yani; ahlat, bugün modern hayatlarımızda ihtiyaç duyduğumuz doğal besin kaynağı tanımının tek başına bir temsilcisi sayılabilir. Doğadan toplama tekniğini günümüzde hayata geçirerek, Hiç Zeytin Ormanı’nın doğal ve yabani mahsülü olan ahlatı hem ekonomize hem de soframıza kazandırıyoruz.
Tadım Önerilerimiz:
İçerdiği sağlık faktörleri ve kendine has aromasıyla diyetimizde çok önemli bir yerde olan ahlatın, bu tarifte kendine has tatlı mayhoş aromasını hemen alacaksınız. Tatlılarda, dondurmaların üzerine, salata, et ve balık soslarında gövde ve tatlılık vermek için, pekmeze alternatif olarak yoğurtlarla tavsiye ederiz. Tatlı/ buruk kokteyller hazırlamak için Ahlat Özü ile yaratıcılığınızı serbest bırakın!
Ürün Saklama Koşulları:
Güneş ışığı ve ısıdan koruyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra ağzı sıkıca kapalı buzdolabında muhafaza edilmelidir.
Üretim ve son kullanma tarihi ambalajın üzerindedir.
  • Ahlat Özü; Tüm ürünlerimiz Urla Bademler Köyü’nde bulunan firmamıza ait Organik Sertifikalı tesisimizde tarafımızdan üretilmektedir.
  • Üretim Tesisimiz; ISO 9001 – 22000 – 10002 – FDA – USDA – EU ve TC ORGANİK sertifikalarına sahip Urla Yarımadası’nın örnek bir işletmesidir.
preloader