Ardıç Özü – 200 g

 165,00 KDV dahil

Ormanın Özü Serisinden ; Ardıç Özü

İçindekiler: Hiç Zeytin Ormanı’ndan Organik Ardıç Meyveleri, su, pancar şekeri, %100 bitkisel gliserin.

Tatlılarda, dondurmaların üzerine, salata, et ve balık soslarında gövde ve tatlılık vermek için, pekmeze alternatif olarak yoğurtlarla, tavsiye ederiz. Tatlı- buruk Kokteyller hazırlamak için Ardıç Özü ile yaratıcılığınızı serbest bırakın.

Stokta yok

Ormanın Özü Serisinden ; Ardıç Özü

İçindekiler: Hiç Zeytin Ormanı’ndan Organik Ardıç Meyveleri, su, pancar şekeri, %100 bitkisel gliserin.

Organik Hiç Zeytin Ormanı’nın bakir doğasının gastronomik zenginliği olan ardıç ağacı meyvelerini kış aylarında doğadan toplayarak Hiç Lokanta’da geliştirdiğimiz reçete ile eşsiz bir sosa dönüştürüyoruz.
Tadım Notları: Servigiller ailesinin bir üyesi olan ardıç çamının içerisindeki terebentin aroması ve buruk lezzeti bu sosta bulacaksınız.
Ardıç tohumları pek çok hastalığın tedavisinde “bitkisel ilaç” olarak Anadolu’da geçmişten beri yaygın bir biçimde kullanılmaktadır.
Ardıç tohumları yemeklere koku ve tat vermek maksadıyla da kullanılırlar – özellikle yağlı et yemeklerinde yemeği “hafifletmek”te de çok yararlıdır.
Tadım Önerilerimiz:
Tatlılarda, dondurmaların üzerine, salata, et ve balık soslarında gövde ve tatlılık vermek için, pekmeze alternatif olarak yoğurtlarla, tavsiye ederiz. Tatlı- buruk Kokteyller hazırlamak için Ardıç Özü ile yaratıcılığınızı serbest bırakın!
Ürün Saklama Koşulları:
Güneş ışığı ve ısıdan koruyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra ağzı sıkıca kapalı buzdolabında muhafaza ediniz.
  • Ardıç Özü; Tüm ürünlerimiz, Urla Bademler Köyü’nde bulunan firmamıza ait Organik Sertifikalı tesisimizde tarafımızdan üretilmektedir.
  • Üretim Tesisimiz; ISO 9001 – 22000 – 10002 – FDA – USDA – EU ve TC ORGANİK sertifikalarına sahip Urla Yarımadası’nın örnek bir işletmesidir.
preloader