Bitkileri Tanıma ve Doğadan Toplama El Rehberi

 25,00 KDV dahil

Doğa büyük şehirler de dahil her yerde, yeter ki biz görmesini bilelim. Örneğin; faydaları saymakla bitmeyen Hindiba Otu tüm yıl ve her iklimde, betona rağmen bir duvar çatlağında bile var olabilen bir doğa mucizesi!
21. yüzyılda çoğumuz hızlı ve zahmetsizce markaları logolarına göre tanımlayabilirken, bir çoğumuz kendi bahçelerimizde büyüyen bitkileri tanımakta zorlanıyoruz. Peki neden? Cevap “marka tanınırlığı”. Doğduğumuz günden beri Nike, Audi, Apple vs. reklamlarıyla sürekli bombardımana tutuluyoruz ve algılarımız artık otomatik olarak bu simgeleri tanımaya kodlanıyor. Eğer bitkiler bize aynı şekilde pazarlansaydı, hepimiz 18 yaşımıza gelmeden yenilebilir vahşi doğa uzmanları olurduk!
Bu kitin amacı size doğayı tanımanın ip uçlarını vererek genlerimizde olan; doğada hayatta kalma güdümüzü ve sürdürülebilir yolla doğadan besin kaynağı toplama yetimizi geliştirmektir!
Görsellerle örneklediğimiz bitkileri bize esin kaynağı olan Organik Hiç Zeytin Ormanı’nın bakir doğasından seçtik. Bu bitkiler ülkemizin çoğu yerinde karşımıza çıkabilen çeşitlerden seçilmiştir. Doğadan toplama bir keyif ve tutku işi! Bu maceraya başlamaya artık siz de hazırsınız!

Hiç Avantajlar
Kategoriler: , ,
Açıklama

Siparişiniz onaylandıktan sonra rehberiniz belirttiğiniz e-posta adresinizden PDF formatında ulaştırılacaktır.

Hasat Turlarımız için aşağıdaki bağlantıya tıkayabilirsiniz;

Urla Otları Hasadı 23 Mart 2024

preloader