fbpx

Ekşi Maya Ekmek %100 Siyez

 25,00 KDV dahil

… HİÇ EKMEK

Katkı maddesi Koruyucu Endüstriyel maya Yapı İyileştirici Renklendirici YOK

Organik tam buğday su tuz ve bolca el emeği VAR

İçindekiler: Taş değirmende öğütülmüş tam buğdaylar, kaya tuzu, doğal lkaynak suyu,

EKMEĞİMİZİN FARKI NE?

Buğdayı ekmeğe dönüştürdüğümüz keyifli yolculuk boyunca tüm işlemleri Urla’daki Hiç Lokanta ve Tadım Atölyesi’nin mutfağında elimizde yapıyoruz. Sadece Organik Ata Tohumları kullanıyoruz. Genetiğiyle oynanmamış, doğrudan çiftçiden aldığımız ham buğdaylarımızı elde eliyor ve taş değirmende kendimiz öğütüyoruz.

Taş değirmende öğütülmüş un ısınmıyor böylece değerli yağlarını ve besin değerini koruyor. Unumuzu aynı gün mayalanmaya bırakıyoruz. Her gün taze öğütülen unu saklama gereği duymadığımızdan koruyucu asla kullanmıyoruz. Bu sayede buğdaydaki tüm besin değerleri kaybolmadan ekmeğe geçiyor. Ekmeklerimizi klor içermeyen saf içme suyla ve sadece Hiç Natürel Sızma Zeytinyağı ile hazırlıyoruz. Urla Yarımadası’na has Karakılçık buğdayı, Siyez ve Çavdar buğdaylarından kendi harmanlarımızı yapıyor ve sürekli yeni reçeteler geliştiriyoruz.

Stokta yok

Stok kodu: EKMEK-1-1 Kategoriler: ,

Sadece Organik Ata Tohumları kullanıyoruz. Genetiğiyle oynanmamış, doğrudan çiftçiden aldığımız ham buğdaylarımızı elde eliyor ve taş değirmende kendimiz öğütüyoruz.

Bu hafta hangi ekmek çeşitlerimizin çıktığını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz 🙂

EKMEĞİMİZİN FARKI NE?

Buğdayı ekmeğe dönüştürdüğümüz keyifli yolculuk boyunca tüm işlemleri Urla’daki Hiç Lokanta ve Tadım Atölyesi’nin mutfağında elimizde yapıyoruz. Sadece Organik Ata Tohumları kullanıyoruz. Genetiğiyle oynanmamış, doğrudan çiftçiden aldığımız ham buğdaylarımızı elde eliyor ve taş değirmende kendimiz öğütüyoruz. Taş değirmende öğütülmüş un ısınmıyor böylece değerli yağlarını ve besin değerini koruyor. Unumuzu aynı gün mayalanmaya bırakıyoruz. Her gün taze öğütülen unu saklama gereği duymadığımızdan koruyucu asla kullanmıyoruz. Bu sayede buğdaydaki tüm besin değerleri kaybolmadan ekmeğe geçiyor. Ekmeklerimizi klor içermeyen saf içme suyla ve sadece Hiç Natürel Sızma Zeytinyağı ile hazırlıyoruz. Urla Yarımadası’na has Karakılçık buğdayı, Siyez ve Çavdar buğdaylarından kendi harmanlarımızı yapıyor ve sürekli yeni reçeteler geliştiriyoruz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ekşi Maya Ekmek %100 Siyez” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

preloader