ORGANİK LADEN ÇAYI – 100 g

 125,00 KDV dahil

Laden Otu (Cistus Incanus);

İçindekiler; Organik Laden Bitkisi (Cistus İncanus) (%95), Organik Nane (%5 )

Laden Çayı ilk bardağı içtikten yaklaşık 2 gün sonra soğuk algınlığı ve grip semptomlarını iyileştirmeye yardımcı olur. Mikrop, virüs ve mantarlarla savaşmaya destek amaçlı da kullanabilirsiniz.

 


Hiç Avantajlar
Kategoriler: , ,
Açıklama

 

Laden Otu (Cistus Incanus); Urla’da 60 zeytin ağacına ev sahipliği yapan Organik Hiç Zeytin Ormanı’nın bakir doğasında kendiliğinden yetişen gülgiller familyasından her daim yeşil, çalı yapısında bir bitkidir. Bahar aylarında, kendine has güzel kokusu olan beyaz ve pembe renklerde ipek dokusunda narin çiçekler açar.

Cistus Incanus Çayı’nın en belirgin ve bilinen faydası vücutta detoks etkisi yaratmasıdır. Bilim adamları Akdeniz Florasının en yüksek oranda polifenol

içeren bitkisi olduğunu ve laden otunun güçlü bir antioksidan / antiviral olduğunu kanıtlamıştır.

Laden Çayı; soğuk algınlığı, nezle gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarını önlemede ve ayrıca bağırsak hareketlerinin düzenlenmesinde yardımcı olur.

Organik Hiç Zeytin Ormanı’nın bakir ekosisteminden “Doğadan Toplama” yöntemiyle mevsiminde özenle elle topladığımız aromatik ve tıbbi bitkilerden

doğal kurutma yöntemiyle derlediğimiz çayımızı içerken her yudumda Urla’nın doğasını içinize çekeceksiniz.

*İçindekiler: Organik Laden Bitkisi (Cistus İncanus) (%95), Organik Nane (%5 )

 

NASIL TÜKETMELİ?

Laden Çayı ilk bardağı içtikten yaklaşık 2 gün sonra soğuk algınlığı ve grip semptomlarını iyileştirmeye yardımcı olur. Mikrop, virüs ve mantarlarla savaşmaya

destek amaçlı da kullanabilirsiniz. Harici olarak cildi temizleme, egzama, akne ve sedef hastalığını iyileştirmeye yardımcı olur. Bir bardak çay ile saçınızı durulayarak güçlü bir kepek önleyici şampuan oluşturabilirsiniz. Laden çayı ağız hijyeni için gargara olarak da kullanılabilir. İçerisindeki antiviral bileşenler oral bakterileri önemli ölçüde azaltır ve ağzınızı temiz hissettirir. Dışarıdan kullanım için: bir litre suda 12 gram çay demleyin. Mineral içeriği olmayan

filtrelenmiş su kullanmaya özen gösterin. Su sıcaklığı 75 °C’ den az ve 90 °C den fazla olmamalıdır. 25 dakika boyunca demlenmeye bırakın.

  • Hiçbir renklendirici ve koyucu içermez.
  • Tüm ürünlerimiz Urla Bademler Köyü’nde bulunan firmamıza ait Organik Sertifikalı tesisimizde tarafımızdan üretilmektedir.
  • Üretim Tesisimiz; ISO 9001 – 22000 – 10002 – FDA – USDA – EU ve TC ORGANİK sertifikalarına sahip Urla Yarımadası’nın örnek bir işletmesidir.
preloader