Urla Ekşisi – 200 g

 165,00 KDV dahil

Ormanın Özü Serisinden ; Urla Ekşisi

İçindekiler: Turunç, Bergamot, Greyfurt, Mandalina, Portakal

Kullanım Önerilerimiz:  
Sütlü ve unlu tatlılarda, dondurmaların üzerine, salata soslarına gövde ve ekşilik vermek için nar ekşisine alternatif olarak hararetle tavsiye ederiz. Kokteyllerde Urla Ekşisi ile yaratıcılığınız serbest bırakın.

 

Stokta yok

Açıklama

Ormanın Özü Serisinden ; Urla Ekşisi

İçindekiler: Turunç, Bergamot, Greyfurt, Mandalina, Portakal.

Urla’nın mevsiminde taze turunçgil mahsüllerinden hiç bir katkı maddesi, aroma ve şeker kullanmadan ürettiğimiz bu yoğun ve ekşi sos Hiç Lokanta Mutfağı tarafından yaratıldı. Urla’da peyzaj bitkisi olarak karşımıza sıkça çıkan ancak mutfakta hak ettiği yeri bulamamış muhteşem turunçların yoğun aromasını içeren bu konsantre sos ile neler yapabileceğinize şaşıracaksınız!
Kullanım Önerilerimiz:  
Sütlü ve unlu tatlılarda, dondurmaların üzerine, salata soslarına gövde ve ekşilik vermek için nar ekşisine alternatif olarak hararetle tavsiye ederiz. Kokteyllerde Urla Ekşisi ile yaratıcılığınız serbest bırakın!
Ürün Saklama Talimatı:
Güneş ışığı ve ısıdan koruyunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Açıldıktan sonra ağzı sıkıca kapalı buzdolabında muhafaza ediniz.
  • Urla Ekşisi; Tüm ürünlerimiz, Urla Bademler Köyü’nde bulunan firmamıza ait Organik Sertifikalı tesisimizde tarafımızdan üretilmektedir.
  • Üretim Tesisimiz; ISO 9001 – 22000 – 10002 – FDA – USDA – EU ve TC ORGANİK sertifikalarına sahip Urla Yarımadası’nın örnek bir işletmesidir.

 

preloader